ŽYDRAS PLUS - teplas tešmeniui, sąnariams

ŽYDRAS PLUS
Skambinkite (+370) 698 52120 arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime
Teirautis
Gamintojas:
Kitas
Gyvūnų rūšys:
Arkliai
Galvijai
Svoris kg:
0.5 kg
Aprašymas

„ŽYDRAS Plus“ –  žydros spalvos tirštas tepalas, pagalbinė priemonė gyvūnams, sergantiems ūmiu, poūmiu ar lėtiniu artritu, bursitu, tendinitu, reumatinėmis ligomis, limfadenitu, mastitu, esant uždaroms traumoms, prasidedant abscesui, gydyti.

Ypatumai: Tepalo veikliosios medžiagos yra kamparas, metilo salicilatas, dimetil sulfoksidas. Kamparas (C10H10O, M-152,2) yra eterinis aliejus, naudojamas išoriškai- uždegimams gydyti bei profilaktiškai. Plečia paviršines ir giliau esančias kraujagysles, slopina trombocitų agregaciją, gerina kraujotaką, lengvai dirgina, veikia antiseptiškai, didina vietinę temperatūrą, veikia antiuždegimiškai. Iš organizmo išsiskiria su šlapimu ir iškvepiamu oru. Metilo salicilatas (C8H8O3, M-152,1) netirpus vandenyje sudėtinis eteris. Dirgina odą, sukelia hiperemiją, aktyvina vietinius fagocitozės procesus. Gerai prasiskverbia į gilesnius audinius, slopina trombocitų agregaciją, veikiamas esterazių metilo salicilatas demetilinamas ir virsta salicilo rūgštimi. Išsiskiria su šlapimu. Sudėtyje esantis dimetil sulfoksidas  padeda dar geriau tepalo  veikliosims medžiagoms prasiskverbti pro odą ir pasiekti gilesnius pažeistus audinius, veikti juos  antiuždegimiškai, didinti vietinę temperatūrą, gerinti kraujotaką.

PASKIRTIS:

NAUDOJIMAS IR DOZĖS. Tepalą reikia tepti ant apimtos patologinio proceso tešmens ar kitų kūno vietų odos, 2-3 kartus per dieną, storu sluoksniu ir gerai įtrinti. Tepama, kol išnyksta ligos požymiai. Netepti ant žaizdų.

Pienui ir mėsai karencijos nėra.

Pakuotė: 180 g, 450 g, 1 kg.

Gamintojas: „ImmCont“. Vokietija