Linda Hout - kraikas pagamintas iš medžio pjuvenų

Skambinkite (+370) 698 52120 arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime
Teirautis
Svoris kg:
2 kg
Svoris kg:
1 kg
Tūris L:
8 L
Tūris L:
25 L
Aprašymas

Linda Hout

Tai universalus higieniškas kraikas katėms ir kitiems mažiems naminiams gyvūnams. Kraikas pagamintas iš medžio pjuvenų tinka ne tik katėms, bet ir egzotiniams paukščiams, triušiams, jūrų kialytėms, žiurkėnams, pelėms, vėžliams, ir kitiems gyvūnams, kurie nelaikomi drėgnoje aplinkoje. Kraikas pagamintas tik iš medienos, ekologiškas. Kraikas nedulka, sugeria kvapus. Visiškai atitinka aukštus šiuolaikinio gyvūnų laikymo reikalavimus.

Naudojimas:

Katėms: į išvalytą katės tualetą pripilkite maždaug 3 cm storio medžio kraiko. Rekomenduojame drėgnas vietas išimti ir papildyti nauju kraiku. Asižvelgdami į užteršimo laipsnį, arba po trijų dienų visą kraiką tualete pakeiskite nauju, išpylę nešvarų kraiką, tualetą išplaukite ir pripildykite švaraus kraiko.

Paukščiams: ant narvelio dugno pripilkite maždaug 1 cm storio medžio kraiko sluoksnį, paskleiskite tolygiai. Paukščių išmatos prilips prie granulių ir išdžius. Kai kraikas užsiterš, priklausomai nuo to kiek paukščių laikote narvelyje, nešvarų kraiką išpilkite, narvelio dugną pravalykite drėgna šluoste, dugnui išdžiūvus pripilkite švaraus kraiko.

Graužikams, vėžliams: ant narvelio dugno pripilkite maždaug 2 cm storio medžio kraiko sluoksnį. Kai kraikas užsiterš, priklausomai nuo to kiek gyvūnų laikote narvelyje, nešvarų kraiką išpilkite, pripilkite švaraus kraiko.

Medžio kraikas yra grynas natūralus produktas, tad panaudotą kraiką galima kompostuoti arba išmesti kartu su kitomis atliekomis.

Gamintojas: Olandija

Platina Lietuvoje: TŪB „Repulsus“ r LT KPG 5701