Dynamin 3:39

Skambinkite (+370) 698 52120 arba užpildykite žemiau esančią formą ir mes su Jumis susisieksime
Teirautis
Gamintojas:
Tithebarn, Jungtinė karalystė (Anglija)
Gyvūnų rūšys:
Galvijai
Svoris kg:
25 kg
Svoris kg:
10 kg
Svoris kg:
3 kg
Svoris kg:
1 kg
Aprašymas

DYNAMIN 3:39 - Unikalus mikroelementų - vitaminų  mišinys su  „XTRACT6965“ priedu, skirtas galvijams (melžiamoms karvėms, penimiems galvijams).

Paskirtis ir ypatumai: Dynamin 3:39 - Efektyvus mažinant somatinių ląstelių kiekį piene, gerina apetitą, didina pašaro suėdamumą, didina pieno primilžį, reguliuoja pieno UREA. Sudėtyje panaudotas patentuotas komponentas „XTRACT6965“ .

Analitinės sudedamosios dalys: Ca 13 %, P 4,5 %, Mg 5,3 %, Na 12 %,

Mikroelementai: Mn 11 000 mg/kg, Mn (chelatas) 1500 mg/kg, Zn 8000 mg/kg, Zn (chelatas) 1500 mg/kg, Cu 2400 mg/kg, Cu (chelatas) 600 mg/kg, I 1000 mg/kg, Co 100 mg/kg, Se 45 mg/kg, Se (organinis) 5 mg/kg.Vitaminai (kg): A-vit. -1000600 TV, D3-vit. 145 TV, E-vit. 800 mg/kg.

​​​​​ Specialus priedas: „XTRACT6965“ 10 000 mg/kg.

Technologiniai priedai:Justiniai priedai - patvirtinti kvapiųjų medžiagų junginiai.

Žaliavos: natrio chloridas, kalcio karbonatas, dikalcio fosfatas, kviečiai/miežiai, magnio oksidas, magnio fosfatas, cukranendrių melasa, eteriniai aliejai.

Šėrimo rekomendacijos ir norma: paros dozė melžiamai karvei - 50 g.

Nešerti AVIMS. Sudėtyje yra vario.

Dynamin 3:39 gamyboje panaudoti mikroelementai esantys chelatinėje formoje (jungtyje su amino rūgštimi), lengvai įsisavinami makro elementai, kurie tiesiogiai dalyvauja pieno sintezės procese ir yra sudėtinės pieno dalys. Papildas teigiamai veikia į didžiojo prieskrandžio ekosistemą, didžiajame prieskrandyje skatina lakiųjų riebiųjų rūgščių (propioninės, sviesto, acto) gamybą. 

Kas yra „XTRACT 6965“? Tai natūraliai gamtoje, aromatiniuose bei prieskoninuose augaluose, aptinkami eugenolis ir cimamaldehidas. Gamybos proceso metu, “Iso-Fusion” technologijos pagalba, jie yra apdoroti, sumaišyti ir „apsaugoti” taip, kad didžiajame prieskrandyje palaipsniui būtų atpalaiduojami iš mikro kapsulių ir turėtų ilgalaikį poveikį galvijo didžiajame prieskrandyje vykstantiems procesams.

Kaip veikia „XTRACT 6965“ didžiajame prieskrandyje? „XTRACT 6965“ gerina apetitą ir sausos medžiagos sėdamumas padidėja iki 22,2 kg per dieną. Didžiajame prieskrandyje, jo dėka, bakterijoms virškinant augalinės kilmės pašarą, atsipalaidavęs N (azotas) yra panaudojamas didžiojo prieskrandžio mikrofloros (EKO sistemos) gausinimui. Didžiojo prieskrandžio mikroflora nukeliavusi į plonąsias žarnas yra toliau skaidoma ir sintetinamos amino rūgštys, kurių dėka didėja pieno primilžis, bei baltymų kiekis jame.

„XTRACT 6965“ pagalba lengviau įveikiamas melžiamų karvių kritinis periodas.

„XTRACT 6965“ ingredientai didžiajame prieskrandyje taipogi skatina propioninės rūgšties kiekio padidėjimą, kas tiesiogiai įtakoją į gliukozės padidėjimą kraujyje bei piene.

Didžiajame prieskrandyje padidėjęs sviesto rūgšties kiekis didina pieno riebalų kiekį.

„Dynamin 3:39“ karvėms šeriamas siekiant sumažinti somatinių ląstelių skaičių piene, palengvinti karvės „kritinį“ periodą, padidinti primilžį ir tuo pačiu gaunamo atlygio koeficientą už pieną.

Šis unikalus produktas sukurtas pasinaudojant naujausiais Europos ir Amerikos pašarų gamybos technologijų pasiekimais. Jo veiksmingumas ir ekonominis efektyvumas patikrintas daugelyje pasaulio valstybių ir įrodytas palyginamaisiais bandymais.

Gamintojas: „Tithebarn Limited“, Anglija

Oficialus atstovas Lietuvoje : TŪB „Repulsus